Haberler

Her kurumun kendini tanıtmaya ve duyurmaya ihtiyacı vardır. İnşaat firmaları ise akılda kalıcı oldukları sürece güvenilirlik kazanırlar. Mevcut yapıları, süren inşaatları ve gelecek projeleri değerlendirebilmeleri için potansiyel alıcılarla buluşturmanın en kolay yolu web siteleridir. Bir inşaat web sitesi ne kadar özenli renklendirilmişse, vurgulamalar doğru yapılmışsa site kullanıcılarının dikkatini daha fazla çeker ve siteden çıkmak yerine tüm sayfaları merakla gezinir. Bu gezinme sayesinde h..

DEVAMINI OKU

Uzun zamandır ülkemizde zorunlu eğitim olan anaokulu ve çalışan çalışamayan tüm velilerin tercih ettiği kreşler internette eğitim alanında en çok aranan bölümlerin başında gelmekte. İnternet kullanımının çok küçük yaşlara kadar indiği çağımızda veliler anaokulu internet sitesini de çocuklarıyla gözlemlemekten oldukça keyif alır durumdalar. Bir çocuğun gözünden baktığımızda yazılardan daha çok tema, renkler ve fotoğraflar ilgi çekmekte. Bu noktada anaokulu web sitesinde üzerinde yoğunlaşılması ge..

DEVAMINI OKU

2017 Yılına girdiğimiz bu dönemlerde google biz yazılımcılardan ve web sitesi üreticilerinden yeni şeyler istemeye devam etmekte. Teknoloji hız kesmeden , soluksuz bir şekilde ilerlemekte. Teknolojinin hızına artık yetişmek mümkün değil. Yeni teknolojiler yeni ihtiyaçlar doğurmakta ve biz yazılımcılar bu ihtiyaçlara cevap vermek zorundayız. Çünkü bu ihtiyaçlara cevap vermezsek sektörün gerisinde kalır ve iş yapamaz duruma geliriz. Eskiden web sitesi denilince sadece büyük firmaların olduğu bir a..

DEVAMINI OKU

Uzun bir aradan sonra yeni bir tasarım ve arayüzle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yenilenen web sitemizi dolaşmanızı tavsiye ediyorum. Sektörel web siteleri ve e-ticaret paketleri yapmaktayız. Bunları hazır hale getirip siz müşterilerimizin önüne sunduk. İnşaat siteleri , restaurant siteleri , veteriner siteleri vs. gibi 60'dan fazla sektöre uygun web sitesi geliştirdik. Kolay yönetilebilir panel ve responsive tasarımlarımızla sektörde bu işi yapan rakip firmalarımızı..

DEVAMINI OKU