Web Tasarım

 

Bir web siteye ziyaretçi girişi için en önemli nokta organik bir web tasarımdır. Site tasarımı ne kadar eşsiz olursa google siteyi o kadar hızlı tanır ve aramalarda reklam vermeye gerek kalmadan üst sıralarda çıkmanızı sağlar.Siteye giriş yapıldıktan sonra sayfalar arası gezinmeyi sağlamak önemlidir. Web sitenizdeki günlük ziyaretçi sayısı, sayfalar arası gezinmesi, sitede kalma süreleri tasarımın büyüsüdür. Web Tasarım sitenizin genel hatlarinden ince ayrıntılarına kadar her detayı planlayarak ziyaretçilerinizin dikkatle sitenizi incelemesine, çıkmak istememesine, sayfalar arası gezinti yapmasına olanak sağlar. 

Web Tasarım uzmanları bir sitede görsel ağırlıklı kreatif çalışmaların en dikkat çekici unsur olduğunu belirtiyor. Grafik Tasarım departmanının hazırladığı ilgi çekici tasarımları sitede kritik noktalarda konumlandırmak Web Tasarım bölümünün uzmanlığından geçiyor.

Yani pişirmek ve sunmak alanında ortaklaşa yürütülen bu çalışmada hem grafik tasarım ekibimiz hem de Web Tasarım uzmanı arkadaşlarımız birlikte çalışarak başlangıç hedeflerimizden hep daha fazlasını sunar.